GMINA KOŚCIELISKO - BAZA NOCLEGOWA

  Obiekty noclegowe

  E-mail
  Hasło
  Zapomniałem hasła
  Załóż konto


  tutaj jesteś »Strona główna

  Ośrodek Wypoczynkowy "Krokus"
  ul. St.Nędzy Kubińca 169
  34-511 Kościelisko
  tel. 18 207 07 29
  kom. 601 148 199
  e-mail. biuro@krokus-zakopane.pl
  www. krokus-zakopane.pl

  cena od: 40 PLNzł  cena do: 90 PLNzł

  Zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego
  "KROKUS"

  To nie ośrodek, to schronienie. Jeśli chcesz uciec przed zgiełkiem miasta, jeśli potrzebujesz spokoju i ciszy – to miejsce jest dla Ciebie. Krystalicznie czyste górskie powietrze, najpiękniejsze widoki tatrzańskich szczytów i zielone polany – to niezapomniane wrażenia.esteśmy przekonani, że nasz obiekt jest miejscem, gdzie możecie Państwo zarówno wspaniale odpocząć jak i skorzystać z wielu atrakcji regionu oraz położonych w bezpośrednim sąsiedztwie tras turystycznych i narciarskich.

  Ośrodek Wczasowy "Krokus" położony jest w zacisznym miejscu, w lesie świerkowym z widokiem na Giewont, na dużym ogrodzonym terenie, w jednej z najpiękniejszych części Zakopanego - Kościelisku, które oddalone jest od Krupówek zaledwie o 4 km, natomiast w bliskiej odległości od Ośrodka znajduje się wejście do najpiękniejszych dolin tatrzańskich – Kościeliskiej, Chochołowskiej, Strążyskiej innych.

  Ośrodek nasz posiada Decyzję Wojewody Małopolskiego nr OD/12/0019/11 o wpisie Ośrodka do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne i uprawniony jest do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych osób niepełnosprawnych.

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY


  Ilość miejsc: 107


  1999-2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone
  Copyright MATinternet Zakopane :: Powered by AntCms