GMINA KOŚCIELISKO - BAZA NOCLEGOWA

  Obiekty noclegowe

  E-mail
  Hasło
  Zapomniałem hasła
  Załóż konto


  tutaj jesteś »Strona główna

  Apartamenty pod Słońcem - Gabriella Csomor
  34-511 Kościelisko
  kom. 784 147 852
  e-mail. info@apartamentypodsloncem.com
  www. www.apartamentypodsloncem.com

  cena od: 60zł  cena do: 95zł

  Jesteśmy węgierskim małżeństwem i przeprowadziliśmy się tu z Budapesztu, na Podhalu u stóp Tatr mieszkamy od 5-ciu lat. Na co dzień zajmujemy się obsługą węgierskich turystów przyjeżdżających do tego cudownego kraju cieszyć się wraz z nami pięknem regionu, w którym mieszkamy. Na zlecenie naszych klientów możemy zorganizować cały pobyt kompleksowo, posiadamy zezwolenie organizatora turystyki.

  Do prowadzenia obiektu z własnym zakwaterowaniem zainspirowali nas właśnie nasi klienci, to na ich prośbę podjęliśmy się nowej działalności oferując miejsca w pięknych i stylowych, harmonizujących z regionem apartamentach.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich, nie tylko Węgrów ale również ich Bratanków, do spędzenia niezapomnianych chwil w komfortowych warunkach u podnóża Tatr.


  Budynek mieszczący w sobie Apartamenty Pod Słońcem właścicela zminił parę lat temu, następnie został całkowicie przebudowany i wyremontowany. Wszystkie apartamenty zostały wykończone w regionalny stylu, drewnianymi, rzeżbionymi meblami. Z okien apartamentów z jednej strony rozpościera się nieporównywalnie piękna panorama na góry, Giewont wydaje się być dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wokół przepiękne drewniane domy budowane w stylu regionalnym przypominają o wszechobecnej kulturze góralskiej. Z drugiej strony rozpościera się widok na zabytkowy drewniany kościółek zaprojektowany przez ucznia samego Witkiewicza, zbudowany końcem XIX przy współudziale hrabiego Zamoyskiego.

  Nasz dom znajduje się w sąsiedztwie Zakopanego, w samym centrum Kościeliska, około 10 minut samochodem od Krupówek. Vis a vis domu znajduje się sklep spożywczy, 2 minuty piechotą przystanek autobusowy, a 10 minut piechotą restauracja regionalna serwująca przysmaki góralskie. W naszych apartamentach aktualnie nie świadczymy usług gastronomicznych, nie serwujemy śniadań ani innych posiłków, natomiast ankesy kuchenne i ich wyposażenie umożliwiają przygotowanie posiłków indywidualnie lub w ogrodzie grillowania, czy ogniska.

  Mile widzimy rodziny z małymi dziecmi, w razie potrzeby możemy pożyczyć łóżeczka turystyczne do każdego apartamentu.

  Przed budynkiem, w naszym ogrodzie znajduje się zamykany, monitorowany parking, z którego nasi Gośce korzystać mogą bezpłatnie.

  Na terenie obiektu jest całkowity zakaz palenia, w ogrodzie jest przygotowany kącik dla palaczy.


  1999-2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone
  Copyright MATinternet Zakopane :: Powered by AntCms